Google Ads Suwałki.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Suwałki.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Suwałki

Suwałki - niekiedy zwane wschodnią bramą Polski - to interesujące miejsce do prowadzenia biznesu. Mamy bowiem sensowną grupę lokalnych odbiorców usług i produktów różnego rodzaju, jak również sporą bazę turystów i osób przemieszczających się między wchodnią granicą kraju. Tym samym warto wykorzystać Google Ads do promowania Twojej oferty wśród obu tych grup. Dlaczego akurat reklama Google Ads będzie do tego najlepsza? Na to pytanie odpowiemy poniżej, by możliwie skutecznie wyczerpać temat!

Plusy reklamy Google Ads

Reklamy Google Ads są najchętniej wybieranym na świecie systemem do promowania towarów i usług w internecie. Decydują o tym czynniki takie jak:

 • Mierzalność - możesz dokładnie poznać wyniki swojej kampanii. Dzięki nim dowiesz się ile kosztuje średnio pozyskanie klienta i zestawić to z kosztami innych kanałów. Wiesz też, która grupa docelowa działa najlepiej, czy które obszary warto rozwijać.
 • Targetowanie - docierasz do osób, które prawdopodobnie są bardziej zainteresowane zakupem Twoich usług czy produktów niż przeciętny użytkownik. Możesz określić odbiorcę po wieku, płci czy konkretnych zachowaniach w wyszukiwarce.
 • Szybkość - Możesz uruchomić Google Ads w kilka godzin, chociaż oczywiście tego typu kampania nie będzie optymalnie zaprojektowana. Niemniej jednak już taka podstawowa reklama powinna dać Ci względne rozeznanie w systemie i uruchomić ciąg wskazówek do wdrożenia, by polepszyć jej skuteczność.
 • Elastyczność budżetowa - niezależnie od wielkości firmy i posiadanego budżetu możesz reklamować się w Google. Jesteś hydraulikiem w Suwałkach i przeznaczasz tysiąc złotych na reklamę? A może produkujesz na masową skalę i budżet kilkudziesięciu tysięcy złotych nie robi na Tobie większego wrażenie? Google Ads nie ma limitów, więc każdy typ biznesu może w nim zaistnieć!
 • Płatność tylko za kliki - niezwykle uczciwa forma rozliczenia tylko za kliki pozwala na zdecydowanie lepszą analizę własnego marketingu i przeanalizowane pewnych wydatków.

Z kim prowadzić reklamy Google Ads?

Reklamy Google można tworzyć samodzielnie, ale dojście do sensownego poziomu wymaga sporego doświadczenia i spędzania czasu nad panelem. Zdecydowanie częściej zatem firmy decydują się na wsparcie specjalistów, którzy oczywiście wliczają swoją prowizję za obsługę, ale osiągane wyniki de facto są oszczędnością. Bazowo bowiem każdy specjalista z tego samego budżetu powinien uzyskać lepsze wyniki niż kompletny laik w systemie. Nie warto zatem eksperymentować i wybrać doświadczoną agencję Google Ads do prowadzenia reklam na Suwałki czy okolice.

Jak wybrać solidnego partnera do reklamy w Suwałkach?

Możesz wybierać spośród agencji z całego kraju bowiem lokalizacja nie ma znaczenia. Reklamę na Suwałki możesz tworzyć w dowolnej lokalizacji. Warto zatem zwrócić uwagę na inne kwestie przy wyborze agencji Google Ads - opinie w internecie, liczbę specjalistów, certyfikaty, case study czy nawet wygląd strony (czy jest profesjonalna czy zbudowana na click baitowych treściach). Te wszystkie czynniki wzięte wspólnie pod uwagę, mogą dać Ci relatywnie dobry obraz potencjalnego partnera w prowadzeniu Google Ads.