Google Ads Swarzędz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Swarzędz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Swarzędz

Swarzędz, dzięki bliskości Poznania jest atrakcyjnym miejscem zarówno w kontekście mieszkaniowym, jak i biznesowym. Prowadząc biznes w Swarzędzu musisz jednak zmierzyć się z dużą konkurencją nie tylko ze swojej miejscowości, ale i Poznania. To wymaga przemyślenia działań reklamowych, które muszą być maksymalnie precyzyjne w dotarciu do potencjalnego klienta, na którym Ci zależy. Do tego zadania najlepsze będą reklamy Google Ads, które są najchętniej wykorzystywanym narzędziem reklamowym przez przedsiębiorców na całym świecie. Dlaczego?

4 filary popularności Google Ads

Chcesz dotrzeć do mieszkańców Swarzędza? A może Twoje usługi lub produkty mogą też zainteresować mieszkańców Poznania lub okolic Swarzędza od strony wschodniej? Wszystko to ważne pytania, na które musisz odpowiedzieć tworząc reklamy Google Ads ponieważ sprawi to, że będą one mniej lub bardziej skuteczne. Oprócz lokalizacji idealnego użytkownika, możesz również określić jego wiek, płeć, zainteresowania czy zachowania, których sprecyzowanie ma szansę jeszcze polepszyć to komu wyświetlą się Twoje reklamy.

Google Ads oferuje również świetny panel analityczny, dzięki któremu dowiesz się, które grupy docelowe są najlepsze z punktu widzenia Twojego biznesu i na które warto postawić. Będziesz też wiedzieć, ile średnio wydajesz na pozyskanie konkretnego użytkownika.

Pamiętaj, że w Google płacisz tylko za kliknięcia. Jest to mile widziane przez reklamodawców bowiem płacisz tylko za realny ruch, który im lepiej sprecyzowany, tym bardziej prawdopodobne, że dokona zakupu.

Co jeszcze warto wiedzieć o Google Ads to to, że możesz uruchomić kampanię bez limitu - inwestujesz zarówno kilkaset, jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko zależy od celów biznesowych i lokalizacji! Kampanię możesz uruchomić w kilka godzin, zatrzymywać i uruchamiać np. zgodnie z sezonami sprzedaży. To wszystko ma kapitalne znaczenie przy polepszaniu efektywności Twoich działań.

Czy warto wybrać agencję do obsługi Google Ads?

Google Ads bazowo jest prostym systemem, ale optymalizacja kampanii wymaga już odpowiedniego doświadczenia i atencji. Dlatego, zamiast samemu poznawać kolejne tajniki prowadzenia kampanii i uczeniu się na błędach, lepiej od razu powierzyć reklamy Google Ads na Swarzędz, ale i inne miejsca, doświadczonej agencji. Specjalista w temacie od razu stworzy kampanię dobrze skrojoną pod dany budżet i cele, a dalsza optymalizacja reklam o wiele szybciej sprawi, że zaczną one przynosić lepsze rezultaty niż takie reklamy, które są doglądane przez laika w temacie. Ostatecznie zatem, mimo potrzeby opłacenia kosztów obsługi, taki ruch będzie oszczędnością i czasu i pieniędzy ponieważ nie będziesz musiał uczyć się podstaw, a kampania będzie skuteczniejsza.

Jak wybrać partnera do Google Ads w Swarzędzu?

Masz szczęście! Poznań posiada dobrą bazę agencji zajmujących się Google Ads. Znajduje się tu dużo firm internetowych, więc nie musisz szukać w innych miejscach kraju. Jak wybrać dobrze? Solidna strona, dużo case study, opinie klientów, certyfikaty, partnerstwa technologiczne i liczba specjalistów - to wszystko będą dobre drogowskazy, by pozyskać do prowadzenia Google Ads dla firmy ze Swarzędza najlepszego partnera.