Google Ads Szczecinek.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Szczecinek.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Szczecinek

Prowadzenie biznesu w Szczecinku wymaga inteligentnego podejścia do reklamy. Należy maksymalnie dobrze targetować i optymalizować reklamy, by trafiać do odpowiedniej grupy ludzi. Szeroka reklama będzie mało skuteczna i będzie wydawać pieniądze zbyt pochopnie. To dlatego zresztą prasa czy radio tracą sukcesywnie reklamodawców ponieważ nie trafiasz dzięki nim tylko do swoich odbiorców, ale i do wszystkich innych też. Oznacza to, że wydajesz więcej pieniędzy, by dotrzeć do niewłaściwych ludzi. W tym momencie cała na biało wchodzi reklama Google Ads

Google Ads i analiza danych

Google Ads doskonale zbiera dane, które możesz analizować, wyciągać z nich wnioski i ostatecznie dzięki nim poprawiać działanie reklam. Dzięki Google Ads wiesz zatem np. ile średnio kosztuje Cię pozyskanie użytkowników czy klientów. Wiesz również ile kosztował Cię każdy użytkownik z osobna, który kliknął na reklamę z danej frazy, którą wykorzystałeś. Tworząc różne grupy odbiorców możesz po czasie stwierdzić, które działają lepiej, a które gorzej i warto je porzucić. Dzięki temu możesz tworzyć hipotezy, a później je testować na wielu polach.

Inne zalety Google Ads

 • Płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś zainteresowany kliknie w Twój link i przeniesie się na Twoją witrynę internetową. To niezwykle uczciwe w porównaniu do rozliczania się w modelu za wyświetlenia, który bywa dosyć nieefektywny jeżeli zależy nam na czym innym niż tylko budowanie świadomości marki.
 • Docierasz z Google Ads do odpowiedniego użytkownika, w odpowiednim czasie i doskonałym miejscu. Oznacza to, że możesz targetować reklamy na osoby o określonym wieku, płci, zainteresowaniach czy zachowaniach. Możesz to robić w dowolnym czasie - np. sezonie sprzedażowym, lub np. tylko w nocy czy innej strefie czasowej. Swoimi reklamami możesz pokazywać się nie tylko w wyszukiwarce Google, ale również za pośrednictwem banerów na większości polskich stron internetowych czy z wideo reklamując się na Youtube.
 • Pierwszą kampanię możesz uruchomić już w kilka godzin. Oczywiście będzie ona wymagał późniejszej optymalizacji, ale już taka podstawa powinna wskazać Ci, że system może być potencjalnie świetnym miejscem dla twojego biznesu by pozyskiwać kaloryczny ruch na stronę www.

Agencja Google czy samodzielne działania?

Agencja Google Ads to doświadczeni specjaliści (przynajmniej tak powinno być), którzy szybciej wyłapią obszary potrzebujące optymalizacji. Oznacza to, że dzięki złożeniu reklamy Google na ich barki zaoszczędzisz nie tylko czas potrzebny na dogłębne poznanie systemu, ale też zaoszczędzisz sporo pieniędzy dzięki temu, że zdecydowanie szybciej dojdą do optymalnego wyniku niż osoba, która dopiero poznaje system i nie ma żadnego doświadczenia. Google Ads - mimo bazowej prostoty - przez 20 lat istnienia rozrósł się o naprawdę ogromne ilości danych i miejsc wartych testowania czy sprawdzania. To wszystko sprawia, że warto w Szczecinku rozważyć wybór agencji doi pomocy przy Google Ads!