Google Ads Tarnowskie Góry.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Tarnowskie Góry.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Tarnowskie Góry

Prowadzisz firmę w Tarnowskich Górach i chcesz skutecznie docierać do klientów z reklamą? Szukasz rozwiązania, które będzie maksymalnie efektywne i mierzalne? Zwróć swoją uwagę na reklamy Google Ads, które oferują doskonałe targetowanie i mierzalność, by Twoja reklama wyświetlała się tam gdzie trzeba, komu trzeba i w odpowiednim czasie. Obojętnie od tego, czy chcesz tworzyć reklamę tylko w obrębie Tarnowskich Gór, czy może również kierować ją na okolice czy całą aglomerację katowicką, Google Ads będzie doskonałą odpowiedzią. To najczęściej wybierane narzędzie reklamowe w internecie na całym świecie. Sprawdźmy dlaczego przedsiębiorcy z Tarnowskich Gór, ale i całego kraju tak bardzo lubią Google Ads!

Plus reklamy Google Ads

 • Mierzalność - reklamy Google zbierają dane na temat osiągnięć Twojej kampanii. Dzięki analizie danych wiesz, która grupa klientów jest tą najlepszą, na jakie frazy najlepiej się reklamować czy też ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta. Te wszystkie informacje sprawiają, że możesz usprawniać swoją kampanię tak, by ta sama inwestycja kwotowa przynosiła wyższe zyski. Dzięki temu też masz szansę wznieść swój marketing na bardziej obliczalny szczebel i zestawiać koszty pozyskania klienta z innymi kanałami.
 • Targetowanie - docierasz z reklamą do idealnych osób. Określasz wiek, płeć, ale także zainteresowania czy zachowania w sieci. Wybierasz również frazy, których intencja przy wpisywaniu przez danego użytkownika wskazuje na możliwość zakupu Twoich produktów lub usług.
 • Lokalizowanie - Twoja reklama może się wyświetlać na Tarnowskie Góry, jak i każdą inną lokalizację, która będzie odpowiednia biznesowo.
 • Szybkość i elastyczność - Kampanię Google Ads możesz uruchomić w ciągu jednego dnia, ale oczywiście wymaga ona później optymalizowania i nieustannych zmian. Możesz w niej wydatkować zarówno setki złotych miesięcznie, jak i kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy od typu biznesu i jego celów!

Gdzie wyświetli się Twoja reklama?

Reklama Google Ads tradycyjnie już kojarzona jest z reklamami w wyszukiwarce Google. Linki sponsorowane wyświetlają się nad lub pod wynikami organicznymi dostarczanymi przez roboty Google. Są one do złudzenia podobne do zwykłych wyników, więc użytkownik nie rozróżnia tego w co klika co zresztą nie jest istotne bowiem reklamy z reguły są dobrze targetowane i na odpowiednie frazy. Oprócz tej formy reklamowej, w Google Ads możesz tworzyć reklamy banerowe, które wyświetlą się na witrynach partnerskich Google - dostępne w tym systemie są prawie wszystkie strony w Polsce włącznie z największymi jak wp.pl czy onet. Oprócz tego, możesz też tworzyć kampanie kierowane na gmail oraz zyskujące ostatnio na ogromnej popularności reklamy wideo, które angażują odbiorców na portalu Youtube.

Kiedy płacisz za Google?

To najlepsze! Za reklamę w sieci wyszukiwania możesz płacić tylko wtedy, kiedy ktoś realnie kliknie w Twoją reklamę. Jest to zdecydowanie rozsądniejsze rozwiązanie niż np. inwestowanie w ulotki, reklamę w prasie czy radiu, gdzie nigdy nie zmierzysz do kogo dotarłeś i ile de facto to kosztowało.