Google Ads Tczew.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Tczew.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Tczew

Prowadzisz firmę w Tczewie i chcesz efektywnie docierać do potencjalnych klientów i sprzedawać więcej? Wykorzystaj Google Ads, które z powodzeniem dotrą do idealnego klienta, w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Twoja konkurencja prawdopodobnie już pozyskuje klientów dzięki Google Ads - zarówno z Tczewa, jak i innych rejonów Polski. Google Ads jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem reklamowym w Polsce i na świecie. Przyjrzyjmy się zatem, jakie czynniki stoją za tą popularnością i czy przekonają Cię one do spróbowania!

Przyczyny sukcesu Google Ads

Fundamenty popularności systemu Google Ads to:

 • Rozliczenia tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w Twoją reklamę. Nie płacisz za zasięg czy wyświetlenia w przypadku reklamy w wyszukiwarce lecz tylko wtedy, kiedy ktoś realnie znajdzie się na Twojej stronie internetowej.
 • System zbiera całościowe dane na temat kampanii. Dzięki temu wiesz ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta, która grupa odbiorców jest najciekawsza czy jakie frazy najlepiej sprzedają w przypadku Twojego biznesu.
 • Lokalizacja reklam sprawia, że możesz otoczyć potencjalnych klientów z wielu stron. Możesz wykorzystać reklamy w wyszukiwarce Google, ale również tworzyć reklamy banerowe na witrynach jak wp.pl czy onet. Możesz też tworzyć angażujące reklamy wideo na Youtube.
 • Czwartym i prawdopodobnie najważniejszym filarem Google Ads jest możliwość doskonałego targetowania reklam. Możesz określić szczegółowe lokalizacje wyświetlania reklam - np. Tczew i okolice, jak również konkretne frazy, na które ma pojawić się Twoja reklama. Kluczowe jest również dobre określenie odbiorcy reklamy - wiek, płeć, zachowania i zainteresowania. Im lepiej określisz potencjalnego odbiorcę, tym skuteczniejsza będzie reklama.

Google Ads - z kimś czy bez kogoś?

Google Ads, niegdyś relatywnie prosty system reklamowy z ograniczoną liczbą możliwości, obecnie posiada tysiące zmiennych, nad którymi musimy mieć kontrolę, by upewnić się, że nasza kampania będzie maksymalnie efektywna. Dlatego potrzebujesz doświadczonego partnera, by osiągnąć maksymalną skuteczność. Oczywiście obsługa to dodatkowy koszt, ale pozwoli Ci zaoszczędzić czas - nie będziesz musiał już uczyć się systemu - a także pieniądze. Agencja zdecydowanie szybciej dostrzeże obszary do zmian i będzie stale usprawniać Twoje reklamy, by ten sam budżet, przynosił lepsze rezultaty.

Jak wybrać agencję?

Nim wybierzesz agencję Google Ads pamiętaj, że nie musi być ona z Tczewa. Kampanie mogą być prowadzone z dowolnego miejsca, więc możesz wybierać spośród wszystkich agencji w kraju, a wszystkie formalności załatwisz przez internet. Strona partnera powinna budować zaufanie poprzez prezentowane pracowników czy case study, ale również podanie informacji na temat kwestii technologicznych. Warto sprawdzić opinie w internecie na temat danej firmy, jak również poddać weryfikacji umowę. Dopiero te wszystkie czynniki razem wzięte dadzą względnie szeroki obraz danej agencji Google Ads.