Google Ads Toruń.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Toruń.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Toruń

Prowadzisz biznes w Toruniu? Masz zatem sporą konkurencję! Z pozoru takie miasto jako Toruń może być świetną lokalizacją dla firm wielu typów, ale sprawia to jednocześnie, że musisz rywalizować z wieloma podmiotami z tej samej branży. Warto zatem zastanowić się nad reklamą Google Ads, dzięki której dotrzesz zarówno do lokalnych odbiorców Twoich produktów i usług, jak również tych, którzy akurat przebywają w mieście turystycznie lub w bezpośredniej okolicy. Reklamy Google Ads pozwalają na takie targetowanie, jak również posiadają mnóstwo innych zalet, które sprawiły, że są obecnie najchętniej wykorzystywanym narzędziem reklamowym w internecie!

Dlaczego Google Ads jest dla Ciebie?

Google Ads przede wszystkim docierają do Twoich klientów. Oznacza to, że możesz sprecyzować do jakich grup Twoje reklamy dotrą. Określasz wiek, płeć, zainteresowania czy strony odwiedzone przez ludzi, na których pozyskaniu Ci zależy. Im lepiej sprecyzowane osoby, tym potencjalnie skuteczniejsza reklama. Targetować reklamę możesz również dzięki wyborze najlepszych fraz dopasowanych do Twojego biznesu, jak również wybierając lokalizacje, na których terenie powinni znajdować się odbiorcy Twoich treści.

Twoje reklamy mogą wyświetlić się zarówno w wyszukiwarce Google, jak również pod postacią banerów reklamowych w witrynach partnerskich Google. Jest to większość stron w polskim internecie od małych blogów po ogromne serwisy jak wp.pl czy onet. Ostatecznie możesz również stworzyć w Google Ads reklamy wideo na Youtube, które fenomenalne angażują klientów i tworzą nowe grupy docelowe poprzez poszerzanie lejka sprzedażowego.

W Google Ads płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w Twoją reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją witrynę.To o wiele sensowniejsze rozwiązanie niż płacenie za wyświetlenia czy zasięg w tradycyjnej reklamie prasowej czy radiowej.

Agencja Google Ads z Torunia

Nie musisz poszukiwać agencji Google stricte z Torunia. Kampanię możesz tworzyć z dowolnego miejsca kraju czy nawet świata, a wszelkie formalności załatwisz przez internet. Zdecyduj się zatem na firmę, która jest przede wszystkim godna zaufania a nie umieszczona w Toruniu. Agencja powinna mieć wielu specjalistów z danej dziedziny, case study z prowadzonych działań oraz relatywnie dobre opinie w internecie. Warto pamiętać, że jeżeli firma jest duża to może posiadać część opinii niepochlebnych z uwagi na skalę. Przy kilkuset klientach zwyczajnie może się zdarzyć, że indywidualne problemy komunikacyjne zaważą na wystawieniu złej noty. Dobrze też sprawdzić certyfikaty oraz technologie, z którymi dana agencja pracuje na co dzień.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Całkowity koszt reklamy Google Ads zależy od wielu zmiennych, jak wykorzystywane frazy, konkurencja, jakość naszej strony internetowej, lokalizacja reklam czy to, na kogo je kierujemy. Można przyjąć, że w Toruniu mała kampania punktu usługowego może być związana z kosztem rzędu między tysiąc a trzy tysiące złotych miesięcznie. Oczywiście ogólnopolskie sklepy internetowe wydają znacznie większe kwoty. Wszystko zatem zależy od typu biznesu i tego, do kogo i w jakim obszarze chcemy dotrzeć.