Google Ads Turek.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Turek.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Turek

Prowadzisz firmę w Turku? Chcesz znaleźć rozwiązanie reklamowe, które efektywnie przyniesie Ci wielu klientów w rozsądnych i przewidywalnych kwotach? Skieruj swoją uwagę ku Google Ads, które oferują mierzalność wyników i wydatków, wiele kanałów reklamowych i zaawansowane opcje dotarcia do klientów. Google Ads to najchętniej wybierane środowisko reklamowe wśród przedsiębiorców. Obojętnie czy miejscem prowadzenia firmy jest Turek, czy jakakolwiek inna miejscowość w Polsce czy na świecie. Przyjrzyjmy się, dlaczego tak się dzieje i co daje Google Ads!

Zalety Google Ads

Google Ads przede wszystkim dociera do użytkowników, którzy wpisują konkretne frazy w wyszukiwarce. Ich wybór wobec intencji użytkownika jest kluczowy, by skierować go na naszą stronę. Możemy taką reklamę targetować również po danej lokalizacji w ten sposób, że wyświetli się np. tylko mieszkańcom w Turku czy okolicach. Google Ads pozwala wyświetlać reklamy w wyszukiwarce, jak również w formie banerów w witrynach partnerskich Google. Możesz również tworzyć reklamy wideo na portalu Youtube.

Co jednak najbardziej interesujące to fakt, że Google zbiera mnóstwo danych na temat wyników naszej kampanii co pozwala ją optymalizować, czyli polepszać. Wiesz ile kosztuje średnio pozyskanie klienta, która grupa jest najbardziej zainteresowana Twoimi produktami lub usługami. Możesz też modulować stawki za słowo kluczowe, czy wykluczać te, które nie są dobrze dobrane do biznesu, a zabierają niepotrzebnie budżet.

W Google Ads płacisz tylko za kliknięcia co sprawia, że inwestujesz w realny ruch pozyskany na Twoją stronę internetową, a nie wyświetlenia czy zasięg jak w przypadku lokalnej prasy w Turku czy stacji radiowych nadających na Turek.

Ile kosztuje kampania?

Koszt kampanii Google Ada zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to średni koszt kliknięcia na dane słowo kluczowe, lokalizacja wyświetlania, grupa docelowa, czy jakość witryny. Jeżeli kampania jest kierowana na Turek i promujesz np lokalny sklep czy punkt usługowy wówczas może wystarczyć budżet w okolicach tysiąca złotych na kampanię. Sytuacja się zmienia kiedy wychodzisz poza Turek i np. promujesz swój sklep internetowy w całej Polsce. Wówczas możesz inwestować nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych i nadal mieć pole do rozwoju. To jednak sprawia, że zarówno mały, jak i duży biznes, mogą zaistnieć w Google Ads.

Google Ads z agencją - co warto wiedzieć?

Dobra agencja Google Ads to taka, która jest transparentna czyli pokazuje case study swoich działań, czy liczbę specjalistów w danej dziedzinie. To też firma, która ma opinie o swojej działalności w internecie i nawet do tych nieprzychylnych potrafi odnieść się w sposób merytoryczny. Nie mniej ważne są technologie, z którymi na co dzień pracują specjaliści i inne usługi, które będą - nawet w późniejszym czasie - dobrym uzupełnieniem kampanii Google Ads. Równie ważna kwestia to zapisy w umowie. Pamiętaj, że ma ona zabezpieczać zarówno agencję, jak i Ciebie, więc uważnie przestudiuj ją i pytaj, jeżeli coś będzie niejasne. Nasza rekomendacja jest również taka, by przeczytać przed podjęciem współpracy dowolny poradnik Google Ads czy słowniczek pojęć z tym związanych. Zyskasz pewność, że ustalenia ze specjalistą czy handlowcem będą dla Ciebie jasne.