Google Ads Tychy.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Tychy.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Tychy

Prowadzisz firmę w Tychach? Chcesz pozyskiwać skutecznie klientów zarówno z obszaru Tych, jak i np. aglomeracji katowickiej? Reklamy Google Ads to obecnie najchętniej wybierane narzędzie reklamowe w sieci i sprawdza się dla większości typów biznesów i budżetów. Zarówno mali, jak i duzi; produkty i usługi; firmy lokalne i ogólnokrajowe - wszyscy oni mogą skorzystać na Google Ads i budować z nimi przewidywalne i satysfakcjonujące kampanie promocyjne w sieci. Sprawdźmy zatem ile kosztuje kampania oraz jakie podstawowe zalety mają reklamy Google Ads.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Koszt reklamy Google zależy od kilku czynników. Istotne w estymacji budżetu będącego optymalnym jest np lokalizacja wyświetlania reklam, frazy na które chcemy się pokazywać w wyszukiwarce, dane grupy odbiorców, ale także wygląd naszej witryny i tego, czy po kliknięciu ktoś faktycznie zechce dokonać zakupu. Istnieje oprócz tego mnóstwo innych zmiennych, które sprawiają, że dwie takie same kampanie, w tym samym mieście, ale prowadzące na różne witryny mogą być efektywne na różne sposoby.

Jeżeli prowadzisz mały punkt usługowy lokalnie w Tychach, to prawdopodobnie wystarczy nawet kilkaset złotych i samodzielne prowadzenie, by osiągnąć wyniki zapewniające przypływ klientów (oczywiście są branże, gdzie to może być i dwa tysiące, gdzie panuje większa konkurencja). Jeżeli jednak masz sklep internetowy a Tychy to adres Twojej siedziby, to i tak chcesz docierać do klientów w całej Polsce, a to już może być zdecydowanie wyższy koszt - od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jakie są plusy reklamy Google Ads na Tychy?

 • Google Ads to mierzalność - dokładnie wiesz, ile kosztuje pozyskanie klienta, kliknięcie w daną frazę, jakie grupy czy nagłówki dobrze działają. To wszystko sprawia, że możesz bezustannie polepszać swoją kampanię i uzyskiwać lepsze wyniki.
 • Płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją witrynę. To zdecydowanie bardziej fair niż płatność za wyświetlenia, gdzie nie zawsze masz kontrolę nad tym, co się w kampanii dzieje.
 • Targetujesz nie tylko dzięki wykoszystywanym frazom, ale również po wieku, zachowaniu czy płci. Określasz również lokalizację, by docierać do ludzi z odpowiedniego obszaru - np. Tychy i promień 10 kilometrów.
 • Możesz tworzyć reklamy tekstowe w wyszukiwarce, reklamy produktowe, reklamy banerowe na witrynach partnerskich czy niezwykle angażujące reklamy wideo na portalu Youtube, które ostatnio fenomenalnie zyskują na popularności.
 • Możesz pierwszą kampanię Google Ads uruchomić już w kilka godzin i wyświetlać ją o określonych porach. Google Ads oferuje też elastyczność budżetową - nie ma limitu wydawanych środków.

Czy warto prowadzić kampanię samodzielnie?

Małe kampanie np. z punktem usługowym na terenie takiego miasta jak Tychy możesz spróbować prowadzić samodzielnie. Powinieneś uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki, a jeżeli nie, to zawsze możesz wykorzystać algorytmy takie jak nasz VCM, które działają automatycznie optymalizując Twoją kampanię przy minimalnej opłacie na obsługę. Większe kampanie natomiast już warto powierzać specjalistom, którzy zdecydowanie szybciej dojdą do dużej efektywności bez podnoszenia wydatków reklamowych.