Google Ads Wadowice.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Wadowice.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Wadowice

Prowadzisz firmę w Wadowicach i chcesz pozyskiwać klientów skutecznie i w rozsądnych cenach, wiedząc jednocześnie co działa, a co warto odłożyć ad acta? Skieruj swoją uwagę ku Google Ads, który jest najpopularniejszym narzędziem reklamowym na świecie. Jak można się domyślić, nie stało się to przez przypadek. Google Ads zawdzięcza to 4 filarom, które sprawiają, że całe środowisko reklamowe Google jest po prostu bardzo uczciwe. Sprawdźmy zatem, dlaczego przedsiębiorcy z Wadowic, jak i całego kraju wybierają Google Ads by promować swój biznes.

Plusy Google Ads

 • Targetowanie - reklama banerowa może dotrzeć do idealnych odbiorców, których określisz przez pryzmat wieku, płci czy zainteresowań i zachowań w sieci. Każdą reklamę Google Ads możesz też dopasowywać tak, by wyświetlała się na konkretnym obszarze - w Wadowicach, czy ich okolicach, jak również nawet na terenie całego kraju.
 • Lokalizacja reklam - W Google Ads możesz tworzyć reklamy w sieci reklamowej za pomocą benrów reklamowych, jak również w sieci wyszukiwania przy pomocy linków sponsorowanych wyświetlających się w wyszukiwarce po wpisaniu wybranego przez Ciebie do kampanii słowa kluczowego. Możesz również uruchomić remarketing, jak również bardzo skuteczne reklamy wideo na platformie Youtube, która jest zresztą drugą po Google najchętniej wykorzystywaną wyszukiwarką na świecie.
 • Płatność CPC - płacisz za reklamę tylko wtedy, kiedy ktoś realnie kliknie w Twój link i zostanie przeniesiony na witrynę. To ogromna przewaga np. nad reklamą w prasie czy telewizji bowiem gdzie do końca nigdy nie wiesz, ilu klientów uzyskasz dzięki takiej formie.
 • Elastyczność budżetowa - w Google Ads możesz reklamować się za kilkaset złotych, jak i za kilkadziesiąt tysięcy. Ten typ reklamy jest szalenie inkluzywny i wspomaga zarówno mikro przedsiębiorców, jak i największe firmy w Wadowicach, Polsce i na całym świecie.

Ile kosztuje reklama w Google?

Inwestycja w Google Ads zależy od typu biznesu, lokalizacji, do której chcemy dotrzeć, wybranych słów kluczowych, konkurencji, jakości Twojej strony i wielu innych zmiennych. Dla uproszczenia można jednak przyjąć, że reklama punktu usługowego w Wadowicach powinna zamknąć się w budżecie 1500 złotych miesięcznie, by pozyskać sensowny ruch i klientów. Znowuż jeżeli posiadasz w Wadowicach większą firmę, której obszar działania wykracza poza Wadowice, wówczas możesz wydawać o wiele większe pieniądze i skalować biznes w oparciu o klientów pozyskiwanych z Google.

Czy Google Ads jest dla Ciebie?

Jak już wspomnieliśmy każdy biznes odnajdzie się w Google Ads i będzie to system pozwalający na pozyskiwanie kalorycznych leadów czy po prostu klientów na Twoje usługi czy produkty. Jeśli nie jesteś wciąż przekonany o sensowności wejścia w to środowisko oczywiście zachęcamy do bezpłatnej konsultacji z nami. Wspólnie określimy cele oraz optymalny budżet, jaki powinien towarzyszyć działaniom reklamowym w Twojej branży i Twojej lokalizacji. Na koniec warto sprawdzić w Google, czy ktoś z Twojej branży z Wadowic lub okolic już nie pozyskuje w ten sposób klientów. Wówczas nie możesz sobie pozwolić, by oddać komuś to pole reklamowe w całości!