Google Ads Wągrowiec.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Wągrowiec.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Wągrowiec

Prowadzisz firmę w Wągrowcu lub okolicach? Chcesz dać się znaleźć klientom i inwestować pieniądze w reklamę efektywniej niż drukowanie ulotek czy wystawianie ogłoszeń w lokalnej prasie, skąd nie jesteś w stanie stwierdzić ilu klientów do Ciebie trafia? Dobrze. W takim razie powinieneś zainteresować się reklamami Google Ads, które oferują zalety, dzięki którym stały się najchętniej wybieranym narzędziem do reklamy w internecie na świecie!

Zalety Google Ads

Google Ads pozwala docierać do osób określonych pod względem wieku, płci czy zachowania w internecie. W konsekwencji, docierasz do użytkowników, którzy idealnie spełniają kryteria, jakie posiada Twój "przeciętny" klient, dzięki czemu celujesz tam, gdzie masz największą szansę trafić. W przypadku rozdawania ulotek, prasy czy radia nie masz takiej wiedzy i takich możliwości. Im szerzej wypuszczasz reklamy w świat, tym zazwyczaj drożej.

W Google Ads rozliczasz się tylko za kliknięcia i realne przejścia na Twoją witrynę. Oznacza to, że dokładnie wiesz ile kosztowało Cię pozyskanie konkretnego użytkownika, ale też które grupy odbiorców działają najlepiej, a które np. lepiej jest porzucić. Google Ads nie limituje poziomu inwestycji w reklamę. Jako mała firma możesz inwestować kilkaset czy kilka tysięcy złotych, a jako ogólnopolski dostawca produktów czy usług nawet miliony rocznie. Przestrzeń jest dostępna dla każdego. Co ważne możesz trafiać do mieszkańców Wągrowca, jak i okolic i tylko do nich bez przepalania budżetu na osoby z dalszych rejonów, które nie by korzystały z Twojej oferty.

Gdzie wyświetlą się reklamy?

Google Ads pozwalają na tworzenie reklam w postaci linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Nie różnią się one bardzo od wyników organicznych, więc przyjmowane są naturalnie przez użytkowników Google. Oprócz tego możesz też uruchamiać reklamy wideo na Youtube, jak również reklamy banerowe na witrynach partnerskich Google - czyli większości tych dostępnych w internecie. Masz też możliwość tworzenia reklam produktowych PLA w wyszukiwarce, co jest szczególnie cenioną formą reklamowania się przez sklepy internetowe. Finalnie też możesz tworzyć reklamy remarketingowe, którymi docierasz do użytkowników, którzy już mieli kontakt z Twoją witryną, ale np. porzucili koszyk czy wykonali inną akcję, ale nie stali się klientami.

Jak wybrać partnera do reklamy?

Wybór agencji do prowadzenia reklamy Google Ads nie musi ograniczać się do Wągrowca, bowiem wszystkie formalności i tak można załatwić przez internet, a szkoda tak ważną rzecz powierzać firmie wybranej z ograniczonego grona. Po pierwsze zatem sprawdź stronę internetową i to, czy budzi zaufanie, pokazuje specjalistów, ilu ich jest. Niemniej ważne są certyfikaty czy partnerstwa z Google oraz technologie, z którymi specjaliści pracują na co dzień. Dobrze, jeżeli firma oferuje też inne usługi niż Google Ads, o które potencjalnie chciałbyś rozszerzyć swoje działania w internecie. Na koniec istotne jest oczywiście przeczytanie opinii na temat firmy i jak się do nich firma ustosunkowuje. Oczywiście, jeżeli agencja jest duża i znana to zazwyczaj zdarzają jej się niepochlebne opinie. Właśnie odpowiedzi na nie dadzą Ci pojęcie na temat merytoryki jej działań. Na koniec przeczytaj przed ustaleniami ze specjalistą darmowe materiały o Google Ads, by nic Cię nie zaskoczyło przy wstępnej fazie projektowania kampanii i celów.