Google Ads Wałcz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Wałcz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Wałcz

Prowadząc firmę w Wałczu, jak i każdym zakątku kraju, musisz zmagać się z konkurencją, która wywiera nacisk nie tylko na Twoją ofertę, ale i sposób reklamowania się. W ogólnym założeniu im wydajniejsza promocja, tym więcej zyskujesz względem konkurencji. W przypadku reklamy w Wałczu i okolicach szczególnie ważne jest targetowanie reklam, by nie płacić za przypadkowych odbiorców. Z drugiej strony, chcąc reklamować się na szerszy rejon czy nawet kraj chcemy nie tylko targetowania, ale i systemu pozwalającego na skalowanie biznesu. Narzędzie Google Ads będzie w obu przypadkach doskonałym rozwiązaniem - zarówno dla małej firmy z Wałcza, jak i dużej, zabiegającej o klientów z całej Polski.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Inwestycja w reklamę Google Ads nie może być ani za mała - bo wówczas nie wygenerujesz sensownego ruchu, ani za duża - bo możesz przepalać pieniądze w grupach, które konwertują niechętnie. Dla większości biznesów istnieje jednak rosądne minimum i optymalne maksimum. Np. dla firmy usługowej z Wałcza, ze średnim poziomem konkurencyjności na dane frazy, jedno kliknięcie może kosztować złotówkę. Znowuż oferując produkty meblarskie na cały kraj, kliknięcie może kosztować 5 czy nawet kilkanaście złotych. Opłacalność i koszty zależą zatem nie tylko od oferty, ale też skali działania czy tego, ile możemy sobie pozwolić na pozyskanie klienta. Każdorazowo zatem, dobrze skonsultować się z nami, by poznać tego typu ramy już dla swojego biznesu.

Gdzie możesz się reklamować?

Reklamy Google Ads pozwalają na wyświetlanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika fraz, które uznaliśmy za wartościowe z punktu widzenia biznesu. Możesz również w Google Ads tworzyć reklamy wideo na Youtube, jak również kampanie banerowe na większości witryn w Polsce. Możesz śledzić użytkowników remarketingiem, ale i pokazywać się za pośrednictwem reklam produktowych. Ta mnogość rozwiązań sprawia, że w zasadzie każdy biznes znajdzie tu coś odpowiedniego dla swoich celów.

Jakie zalety ma Google Ads?

Reklama Google Ads jest doskonała w identyfikowaniu konkretnych grup klientów. Oznacza to, że np. kampanią banerową możesz dotrzeć do idealnie stargetowanych grup, które odpowiadają Twoim "idealnym" personom zakupowym. Google Ads to również niezwykle mierzalne środowisko reklamowe. Rozliczasz się za kliknięcia czy wyświetlenia, a następnie zyskujesz informacje, jaki był średni koszt pozyskania klienta, ile kosztował najdroższy czy najtańszy klik, jaki zasięg zbudowałeś czy które grupy odbiorców są szczególnie wartościowe. Te dane możesz wykorzystać, by optymalizować swoją kampanię tak, by przy tym samym budżecie pozyskiwała relatywnie więcej klientów.

Google Ads pozwala reklamować się małym firmom - nawet za kilkaset złotych miesięcznie, jak i ogromnym podmiot, które posiadają milionowe budżety roczne. Kampanię można uruchomić już w kilka godzin i wyświetlać je z różną intensywnością w zależności od tego, czy w Twojej branży akurat panuje sezon sprzedażowy.