Google Ads Wieluń.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Wieluń.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Wieluń

Prowadzenie firmy w Wieluniu, jak i innych częściach kraju, zawsze oznacza bitwę z konkurencją o to, ilu klientów zachęcimy do skorzystania akurat z naszych usług czy produktów. Jednym z ciekawszych narzędzi i jednocześnie najskuteczniejszych jest Google Ads, które pozwala dotrzeć do odpowiedniego użytkownika, w odpowiednim czasie i w doskonałych miejscach. Co to oznacza? Sprawdź teraz dlaczego Google Ads to świetna metoda reklamowania biznesów, zarówno na Wieluń, jak i resztę kraju!

Trzy filary Google Ads

 • Odpowiedni użytkownik - oznacza to, że dzięki precyzyjnemu targetowaniu, celujesz w idealnych użytkowników dzięki czemu podniesiesz efektywność swoich reklam. Możesz określić słowa kluczowe, po wpisaniu których pojawi się Twoja reklama tekstowa. W przypadku reklamy banerowej możesz określić precyzyjnie wiek, płeć czy zachowania użytkownika w sieci, by maksymalnie dostroić odbiorców, do idealnego profilu potencjalnego klienta Twojej firmy.
 • Odpowiedni czas - Twoje reklamy mogą być wyświetlanie dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Możesz modulować ich intensywność w zależności od tego czy aktualnie w Twojej branży panuje sezon sprzedażowy, czy np. masz np. dużo zamówień, których nie jesteś w stanie obsłużyć. Ta elastyczność sprawia, że Google Ads jest bardzo wygodne w kontekście sterowania i stymulowania procesów sprzedażowych.
 • Odpowiednie miejsce - Twoja reklama może pojawić się w sieci wyszukiwania, czyli jako link sponsorowany w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika frazy, którą uznasz za wartościową biznesowo. Możesz jednak wyświetlać również banery reklamowe na różnych witrynach internetowych, jak również reklamy wideo na Youtube. To nie wszystko! Możesz też prowadzić kampanie produktowe, które są szczególnie wartościowe dla sklepów internetowych, jak również remarketing, by wracać do użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę, ale np. porzucili koszyk.

Jakie jeszcze zalety ma Google Ads?

Google Ads ma jeszcze inne zalety. Po pierwsze możesz rozliczać się tylko za kliknięcia. Oznacza to, że płacisz za realny ruch sprowadzony na Twoją witrynę. Co więcej, jest to ruch osób, które wcześniej targetowałeś, więc są to osoby, potencjalnie bardziej zainteresowane Twoją ofertą niż przeciętny człowiek. Sprawia to również, że Google Ads oferuje Ci doskonałą mierzalność. Wiesz ile wydałeś na reklamę na Wieluń, wiesz ile zyskałeś, ile kosztowało każde kliknięcie, czy w których grupach Twoja oferta działa najskuteczniej. To bezcenne dane dla każdego przedsiębiorcy oraz pole do optymalizacja kampanii, by była jeszcze bardziej efektywna.

Ile kosztuje reklama i z kim ją prowadzić?

Koszt reklamy zależy od wielu czynników, jak branża czy lokalizacja - np .Wieluń i okolice - będą zdecydowanie korzystniejsze cenowo niż Warszawa czy inne duże aglomeracje. Kampanie lokalne dla punktów usługowych mogą kosztować kilkaset czy kilkatysięcy złotych, a kampanie dla ogólnopolskich ecommerców nawet miliony rocznie. Przy Google Ads warto skorzystać z pomocy agencji Google Ads, która o wiele szybciej dojdzie do optymalnych wyników niż laik w tym środowisku.