Google Ads Wodzisław Śląski.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Wodzisław Śląski.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Wodzisław Śląski

Prowadząc firmę w Wodzisławiu Śląskim, na pewno zastanawiasz się nad tym, jak skutecznie dotrzeć do klientów, przy jednocześnie rozsądnym budżecie, konkurując - w pewnym zakresie - z aglomeracją katowicką. Odpowiedzią na to zagadnienie jest reklama Google Ads, dzięki której docierasz do odpowiedniego użytkownika, w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. To 3 filary reklamy Google Ads, które sprawiają, że promowanie biznesu na Wodzisław Śląski, jak również i na całą Polskę jest przyjemne i efektywne. Przyjrzyjmy się zatem co te 3 filary de facto oglądają:

3 fundamenty Google

 • Odpowiedni użytkownik - Możesz z powodzeniem targetować swoje reklamy na różne sposoby. Określasz np. frazy kluczowe, po których wpisaniu użytkownik powinien zobaczyć Twoje reklamy w wyszukiwarce Google. Targetujesz też reklamę dzięki lokalizacji - np. wyświetlając reklamy tekstowe i banery tylko osobom z Wodzisławia Śląskiego. Wykorzystując reklamy banerowe możesz też docierać do ludzi, precyzując grupy dotarcia po wieku, płci czy zainteresowaniach maksymalnie zbliżając ich do idealnego obrazu klienta Twojego biznesu. Patrząc na to holistycznie, docierasz do ludzi, którzy chcą dać się znaleźć właśnie takim biznesom jak Twój!
 • Odpowiedni czas - Twoje reklamy mogą powstać w kilka godzin i zostać uruchomione jeszcze tego samego dnia. Jednak najciekawsza jest ich sama elastyczność czasowa, która umożliwia wyświetlanie czy modulację intensywności reklamowania w zależności od tego czy akurat mamy w naszej branży sezon sprzedażowy, czy akurat mamy hipotetyczne problemy z przepustowością czy nadmiarem zleceń. Wówczas można reklamy wygasić czy po prostu wstrzymać i ponownie uruchomić po wybranym czasie. System zatem jest ściśle związany i reaguje na wrażliwość procesów biznesowych w Twojej firmie.
 • Odpowiednie miejsce - Twoje reklamy mogą wyświetlać się w formie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google, jak również reklam banerowych na wybranych stronach. Możesz również tworzyć kampanie wideo na Youtube czy reklamę remarketingową trafiającą do osób, które już korzystały z Twojej witryny internetowej.

Ile kosztuje reklama Google Ads i jak się rozliczasz?

Koszt reklamy Google Ads zależy od lokalizacji reklam, formy, nagłówków, targetowania, kreacji, samej strony internetowej czy konkurencji. To naprawdę mnóstwo czynników i zmiennych dlatego każdorazowo należy skonsultować się ze specjalistą w celu dobrania odpowiedniego budżetu.

Co ważne, w Google Ads płacisz tylko za kliknięcie reklam czyli wtedy, kiedy pozyskasz realny ruch na własnej witrynie dzięki reklamom. To niezwykle uczciwe rozwiązanie.

Czy Google Ads jest dla Ciebie?

Oczywiście! Każdy biznes może zaistnieć dzięki Google Ads ponieważ nie istnieje limit wydatków. Mała lokalna firma może inwestować kilkaset złotych, a wielki sklep ogólnopolski kilkaset tysięcy miesięcznie. Wszystko zależy od celów biznesowych i tego, ilu klientów jesteśmy w stanie obsłużyć. Jeżeli masz wątpliwości związane z reklamą Google Ads w Wodzisławiu Śląskim możesz się z nami bezpłatnie skonsultować by dowiedzieć się jaki budżet i jakie kanały będą najskuteczniejsze w przypadku Twojego biznesu.