Google Ads Września.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Września.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Września

Prowadzisz firmę we Wrześni i chcesz skutecznie docierać do klientów po najniższych możliwych cenach? Zwróć uwagę na narzędzie Google Ads, które oferuje dotarcie do dobrze stargetowanych grup odbiorców, wykorzystując do tego najlepsze możliwe miejsca i robią to w odpowiednim czasie. Google Ads jest najchętniej wybieranym narzędziem reklamowym, które sprawdzi się zarówno przy lokalnych kampaniach na Wrześnię, jak i do promocji biznesu na cały kraj.

Fundamenty Google Ads

Google Ads jest szalenie mierzalnym środowiskiem reklamowym, które umożliwia uzyskanie wielu informacji, które z punktu widzenia biznesu są bardzo cenne. Dzięki Google dowiesz się np. ile średnio kosztuje pozyskanie klienta, ile kosztuje kliknięcie na daną frazę, w jakich godzinach Twoi klienci najchętniej dokonują zakupów oraz ile kosztowały np. najdroższe i najtańsze kliknięcia, które skończyły się zakupami w Twoim sklepie czy na stronie z usługami. W Google Ads płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w Twoją reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją witrynę.

Masz szansę wyświetlać się nie tylko w wyszukiwarce internetowej Google pod postacią linków sponsorowanych, ale także tworzyć reklamy banerowe na witrynach partnerskich jak wp.pl czy onet. Niemniej istotne - dla sklepów internetowych - są także reklamy produktowe, a także remarketing, który śledzi użytkowników, którzy już się zaznajomili z Twoją stroną internetową.

W Google Ads docierasz do idealnie stargetowanych odbiorców, którzy odpowiadają bazowemu profilowi Twojego klienta. Precyzujesz zatem wiek, płeć, zachowania i zainteresowania wynikające z analizy zachowania w Internecie właściwie każdego użytkownika Sieci. Im lepiej stargetowana reklama, tym teoretyczniej bardziej efektywna w relacji kosztów i zysków.

Co równie ciekawe - zarówno mała firma z Wrześni, jak i duże przedsiębiorstwo działające na cały kraj - odnajdą się w Google Ads, który nie ogranicza w żaden sposób budżetu reklamowego. Możesz zatem inwestować kilkaset złotych miesięcznie, jak i miliony rocznie. Wszystko zależy od lokalizacji, celów biznesowych i tego, ilu klientów de facto jesteś w stanie obsłużyć.

Google Ads Września - samodzielnie czy z agencją?

Powstaje pytanie czy wystarczy prowadzić reklamy Google Ads samodzielnie czy z pomocą agencji? W przypadku tego pierwszego należy poświęcić sporo czasu na poznanie możliwości systemu, stworzenie poprawnej architektury kampanii i optymalizację kampanii. To wszystko sprawia, że może upłynąć sporo czasu i pieniędzy, nim kampania zacznie przynosić satysfakcjonujące efekty. W teorii zatem, współpraca z doświadczoną agencją czy specjalistą Google Ads zaoszczędzi Ci nie tylko czas, ale i pieniądze.

Jak wybrać właściwego partnera do Google Ads?

Wybór odpowiedniej agencji to wyzwanie! Nie musi być ona z Wrześni, bowiem wszystkie formalności i tak można załatwić przez internet. Warto skupić się zatem na innych czynnikach jak strona internetowa budząca zaufanie, liczba specjalistów i ich doświadczenie, certyfikaty i partnerstwa. Równie ważne są opinie klientów, technologie z którymi firma pracuje oraz case study działań dla innych klientów.