Google Ads Złotów.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Złotów.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Złotów

Prowadząc firmę skupiasz się nie tylko na obsługiwaniu klientów, ale również ich pozyskiwaniu. O tyle o ile obsługa jest Ci bliska, tak pozyskanie klienta dzięki odpowiedniej reklamie może już nie być obszarem Twoich zainteresowań. Firma prowadząca działalność na Złotów, czy jakikolwiek inny rejon Polski może z powodzeniem wykorzystać reklamy Google Ads. Docierają one do odpowiednich użytkowników za pośrednictwem doskonałych kanałów. Przyjrzyjmy się co stoi za popularnością Google Ads na świecie i dlaczego stało się najchętniej wybieranym narzędzie marketingu internetowego.

Google Ads - plusy i... plusy!

Google Ads oferuje dotarcie do idealnego użytkownika. Określasz go bowiem na podstawie wielu parametrów takich jak wiek, płeć, zainteresowania czy zachowania w sieci. Tworząc tego typu profil, maksymalnie przybliżasz go do obrazu swojego klienta. Z reguły - im lepiej stargetowana reklama - tym tańsze pozyskanie przeciętnego klienta. Oczywiście targetujesz reklamy również określając frazy kluczowe, na które mają wyświetlać się Twoje linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. Te linki wyświetlają się nad wynikami organicznymi, więc są szalenie skuteczne. To nie jedyne miejsce wyświetlania Twoich reklam Google Ads, bowiem możesz również skorzystać z reklam banerowych, reklam wideo na Youtube, reklam produktowych, a także remarketingu, który dociera do osób, które już są zaznajomione z Twoją stroną internetową czy biznesem, który prowadzisz w Złotowie.

Lokalizowanie reklam jest zresztą bardzo istotnym elementem. Możesz dokładnie określić lokalizację użytkowników, którzy zobaczą Twoje reklamy - np. mieszkańców Złotowa lub okolic. Oczywiście, jeżeli prowadzisz sklep internetowy, możesz też kierować swoje reklamy i na cały kraj - wszystko to jest kwestią określonych celów biznesowych.

W Google Ads rozliczasz się tylko za kliknięcia, czyli za realne przejścia potencjalnych klientów na Twoją stronę. Pamiętaj, że każde kliknięcie ma określoną wartość związaną z wyceną danego słowa kluczowego, od czego zresztą w dużej mierze zależą same koszty kampanii.

Google Ads - ile to kosztuje?

Koszty kampanii Google Ads zależą od wielu zmiennych. Wśród nich najważniejsze to koszt kliknięcia na wybrane frazy kluczowe w Twojej kampanii, lokalizacja wyświetlania reklam, stopień stargetowania odbiorców, kreacja i teksty do reklam. Mała firma usługowa ze Złotowa może zatem z powodzeniem inwestować kilkaset złotych miesięcznie. Z drugiej strony, sklep internetowy z szerokim asortymentem oferowanym na cały kraj może mieć miesięczny budżet sięgający nawet kilkuset tysięcy złotych. Google nie limituje w żaden sposób budżetów reklamowych, więc każdy typ biznesu się w nim odnajdzie.

Google Ads Złotów - jaka agencja?

Wybór agencji Google Ads to duże wyzwanie bowiem ten kanał może być kluczowym dla kondycji Twojego biznesu w Złotowie. Nie musisz ograniczać się do agencji ze Złotowa bowiem wszystkie formalności załatwisz przez Internet. Skup się zatem na sprawdzeniu doświadczenia agencji, case studies, opinii klientów i partnerstw z Google oraz wykorzystywanych technologii.