Google Ads Będzin.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Będzin.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Będzin

Będzin to nie tylko zamek, ale również całkiem sporo biznesów usługowych związanych z obsługą ruchu turystycznego, jak również dużo sklepów i innych lokali usługowych. Warto zatem pokazać się klientom będącym w Będzinie i okolicach i wyświetlać się im na zadane frazy w wyszukiwarce Google. By to zrobić, powinieneś rozważyć system Google Ads, który pozwala wyświetlać Twoje reklamy na karcie wyników wyszukiwania Google powyżej wyników organicznych. Przeciętna osoba, która wpisze przykładową frazę "fryzjer męski będzin" nie odróżni reklamy od klasycznego wyniku wyszukiwania. Dlatego właśnie prowadząc firmę w Będzinie lub okolicach powinieneś rozważyż reklamy Google Ads, które zapewnią Ci stabilny przypływ klientów.

Zalety reklam Google Ads

Dzięki reklamom Google Ads możesz wyświetlać się na górze karty wyników wyszukiwania. Wyszukiwarka Google to dziesiątki tysięcy odsłon dziennie tylko w Twojej okolicy. Warto wykorzystać ten ogromny potencjał i skierować potencjalnych kupujących na Twoją witrynę jeżeli tylko szukają w Będzinie produktów lub usług jakie oferujesz. Oprócz ogromnej ilości użytkowników, reklam Google Ads używa się chętnie ze względu na szybkość wdrożenia - wystarczy kilka godzin, jak również elastyczność budżetową. Z reklam Google Ads mogą korzystać wielkie koncerny, jak również małe firmy lokalne, jak np. piekarnia w Będzinie, czy hydraulik w Będzinie lub okolicach. Google Ads oferują też przejrzysty panel analityczny, który dokładnie informuje Cię o Twoje inwestycji oraz o tym co ona przyniosła, wśród jakich grup i w jakim czasie. To tylko czubek góry lodowej, który sprawił, że reklamy Google Ads są chętnie wybierane przez firmy w Będzinie, jak i na całym świecie. .

Czy w Będzinie warto stosować Google Ads?

Tak, w Będzinie, jak i każdym innym miejscu, gdzie biznes konkuruje z innymi, reklamy Google Ads okażą się dobrym rozwiązaniem. Pozwolą Ci zaplanować wydatki marketingowe, a dzięki formule rozliczenia za realne kliki, faktycznie płacisz tylko za ludzi, którzy znaleźli się na Twojej witrynie. To tak jakbyś płacił za potykacz wystawiony na ulicy tylko wtedy, kiedy nakłoni kogoś do wejścia do Twojego lokalu czy sklepu. Ten niezwykle uczciwi i skuteczny model rozliczenia stoi zresztą za niezwykła popularnością Google Ads. Co więcej, możesz być w Będzinie, ale kierować swoje reklamy z dowolnego miejsca i na dowolne miejsce na świecie. Pełna elastyczność i swoboda działania.

Skuteczna reklama

Skuteczna reklama w Będzinie to zatem nie klasyczne ulotki, audio w lokalnym radiu czy schowany baner w lokalnej gazetce. Jeżeli chcesz pokazać się klientom z Będzina i okolicy oraz skutecznie zachęcić ich do zakupu Twoich produktów lub usług, wówczas zdecyduj się na podjęcie współpracy z doświadczoną agencją Google Ads, która poprowadzi Twoje reklamy zawężając je do wybranego obszaru - np. Będzina.